Przemysłowe środki myjące i odtłuszczające

Cleanrex E

Producent: Chester Molecular

Cleanrex E jest środkiem myjącym na bazie rozpuszczalników alifatycznych. Zawiera specjalnie dobrane związki powierzchniowo czynne. Usuwa smary, oleje, sadze oraz inne zanieczyszczenia przemysłowe. Nie wydziela toksycznych oparów, posiada delikatny, przyjemny cytrynowo-jabłkowy zapach.

Cleanrex E jest środkiem myjącym na bazie rozpuszczalników alifatycznych. Zawiera specjalnie dobrane związki powierzchniowo czynne. Usuwa smary, oleje, sadze oraz inne zanieczyszczenia przemysłowe. Nie wydziela toksycznych oparów, posiada delikatny, przyjemny cytrynowo-jabłkowy zapach. Nie zawiera węglowodorów aromatycznych, chlorowców, fluorowęglowodorów. Nie zawiera wody. Wysuszony, daje czasową ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych. Obojętny dla większości tworzyw sztucznych. 

TYPOWE ZASTOSOWANIE

Jest uniwersalnym preparatem do czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni. Przeznaczony jest do odtłuszczania urządzeń i części maszyn, silników spalinowych i ich elementów, czyszczenia przekładni mechanicznych, łożysk, mycia zbiorników do paliw. Szczególnie polecany jest do mycia urządzeń elektrycznych. Zawartość odpowiednio dobranych rozpuszczalników pozwala czyścić trudne do usunięcia smary i osady.

Pliki